Managed hosting door True
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

LC BladePatch voor high-density glasvezelpatching

 

Siemon, leverancier van netwerkinfrastructuuroplossingen, heeft een innovatieve LC BladePatch duplex glasvezeljumper geïntroduceerd. Deze jumper brengtvolgens de ontwikkkelaar een omwenteling teweeg op het gebied van high-density glasvezelpatching: het is de gemakkelijkst toegankelijke fibre jumper op de markt.

Siemon stelt met de introductie van de  LC BladePatch high-density glasvezelpatching hiermee op een hoger plan te hebben gebracht dankzij een aantal belangrijke features waarvoor patent is aangevraagd. Het belangrijkste is het push-pull ontwerp van de connector waarmee de clip op afstand nauwkeurig kan worden bediend, wat een grote verbetering betekent bij het installeren en verwijderen van kabels in toepassingen met de hoogste densiteit. De roterende clip voorkomt potentiële connector- en vezelschade tijdens polariteitsveranderingen, terwijl duidelijk wordt aangegeven dat er een polariteitsverandering heeft plaatsgevonden. Bovendien heeft de nieuwe jumper een uniek ontwerp met een smallere diameter. Dit vergt minder kabelgootruimte wat een gunstige invloed heeft op luchtstroming en energie-efficiency en wat het kabelbeheer vergemakkelijkt.

De LC BladePatch is leverbaar met Siemon XGLO OM3 en OM4 50/125 multimode en OS2 singlemode (UPC) glasvezel met OFNR-, OFNP- en LS0H-constructies en is ideaal voor 10Gb-glasvezeltoepassingen over grote afstanden en geavanceerde backbones. De LC BladePatch is voorzien van een connectorpolijsting die voldoet aan strenge Telcordia- en ISO/IEC-eindvlakspecificaties en die ruimschoots beantwoordt aan alle ANSI/TIA- en ISO/IEC-vereisten op het gebied van insertion loss en return loss. De LC BladePatch is geschikt voor gebruik met elke standaard duplex LC-adapteropening of LC SFP-module (small-form pluggable en wordt gedurende twintig jaar gegarandeerd voor optimale seriële 10Gb-ethernettransmissie indien geïnstalleerd in een gekwalificeerd XGLO-systeem.

Dit artikel is afkomstig van Computable.nl (https://www.computable.nl/artikel/4712655). © Jaarbeurs IT Media.

?


Lees meer over


Partnerinformatie
Vacatures

Stuur door

Stuur dit artikel door

Je naam ontbreekt
Je e-mailadres ontbreekt
De naam van de ontvanger ontbreekt
Het e-mailadres van de ontvanger ontbreekt

×
×