Managed hosting door True
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Siemon breidt uit met XLGO RazorCore-kabels

 

Siemon heeft zijn assortiment trunking-glasvezeloplossingen uitgebreid met XGLO RazorCore systemen. De RazorCore-kabels van Siemon hebben een aanzienlijk gereduceerde kabelbuitendiameter voor maximale ruimtebesparing en een geoptimaliseerde luchtstroom.

XGLO RazorCore-systemen zijn leverbaar in OM3 en OM4 laser-optimised multimode-glasvezel en bieden een efficiënt, kosteneffectief alternatief voor afzonderlijke in het veld afgemonteerde componenten. Doordat de prestaties van in de fabriek afgemonteerde systemen worden gecombineerd met de gereduceerde buitendiameter van Siemon's RazorCore-glasvezel, staan deze nieuwe systemen volgens de leverancier garant voor superieure betrouwbaarheid en optimaal ruimtegebruik in datacenters, san's en lan's, terwijl ze bovendien tot 75 procent sneller kunnen worden geïmplementeerd dan met traditionele, in het veld afgemonteerde kabels het geval is. De nieuwe XGLO RazorCore-systemen zijn compatibel met alle glasvezelbehuizingen van Siemon en zijn voorzien van een optionele ingekapselde beschermingskous met trekoog om de glasvezels tijdens de installatie volledig te beschermen.

XGLO RazorCore-glasvezelsystemen worden voor twintig jaar gegarandeerd en worden geleverd met 900um simplex breakout, 2.0 mm duplex breakout, simplex en duplex SC- of LC-connectortypen, evenals hybride SC-LC-opties. De RoHS-compatibele systemen zijn leverbaar in diverse mantelcategorieën, zoals 'riser', 'plenum' en LS0H (Low Smoke Zero Halogen). Aangepaste systemen, leverbaar met 12, 24, 36 of 48 vezels, kunnen dankzij de flexibele onderdeelnummering van Siemon gemakkelijk worden afgestemd op specifieke klantspecificaties en prestatiebehoeften. Elk XGLO RazorCore-systeem is ontworpen voor correcte connectororiëntatie, gecodeerd met een uniek identificatienummer en afzonderlijk verpakt met een dual-shelf-haspel om de connectiviteit te beschermen tijdens het afrollen.

Dit artikel is afkomstig van Computable.nl (https://www.computable.nl/artikel/4691845). © Jaarbeurs IT Media.

?


Lees meer over


Vacatures

Stuur door

Stuur dit artikel door

Je naam ontbreekt
Je e-mailadres ontbreekt
De naam van de ontvanger ontbreekt
Het e-mailadres van de ontvanger ontbreekt

×
×