Managed hosting door True
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Siemon voegt OM4 toe aan glasvezelprogamma

 

Siemon, leverancier op het gebied van netwerkinfrastructuur, breidt zijn productreeks high-performance kabeloplossingen uit met verschillende nieuwe OM4-glasvezelproducten. Siemons nieuwe OM4 plug and play-glasvezelkabelsystemen, vooraf afgemonteerde duplex trunkingkabels en traditionele, in het veld afgemonteerde kabels en connectiviteit voorzien in een multimode optie voor grotere afstand voor 40 en 100 Gb/s-applicaties.

Siemons verbeterde modules en adapters voor de OM4 plug and play-systemen worden ondersteund door een breed scala in de fabriek voorgemonteerde kabelsystemen, waarbij Siemons RazorCore-kabel met gereduceerde diameter wordt gecombineerd met 12-vezelige MTP-connectors.

Deze MTP-naar-MTP kabelsystemen met 40 of 100 Gb/s-ondersteuning kunnen op maat worden gemaakt en kunnen snel worden geinstalleerd en aangesloten op de plug en play-modules of MTP-adapterplaten. De glasvezelkabels zijn verkrijgbaar in versies van 12 tot 144 vezels, steeds in een veelvoud van 12, en kunnen door gebruikers volledig naar wens worden geconfigureerd op basis van applicatievereisten.

Siemons kant-en-klare MTP-naar-LC en LC-naar-LC of SC-naar-SC trunking-glasvezelkabelsystemen zijn ook verkrijgbaar in OM4-configuraties. Met 10 Gb/s MTP-naar-LC systemen kunnen multivezel MTP-connectors integreren met LC- of SC-interfaces in bestaande netwerkapparatuur, terwijl de LC-naar-LC trunks en SC-naar-SC trunks voorzien in high-performance 10 Gb/s-glasvezelkoppelingen, zonder de complexiteit van het opnieuw afmonteren van de aanwezige kabels.

Met deze plug and play OM4-oplossingen kunnen high-performance datacenterverbindingen 75 procent sneller worden geïmplementeerd dan met traditionele, in het veld afgemonteerde kabels het geval is. Afgezien van de installatiesnelheid bieden de plug and play-producten en vooraf afgemonteerde trunkingproducten van Siemon een ‘groenere’ oplossing omdat zij extra connectors, afmonteerkits en ander verbruiksproducten die extra afval produceren overbodig maken.

Siemons standaard OM4-glasvezelproductreeks omvat ook 10 Gb/s tight buffer distributiekabels voor binnen, interlocking armour tight buffer kabels voor binnen en tight buffer en loose tube kabel voor binnen en buiten, allemaal verkrijgbaar met LS0H-mantel.

Dit artikel is afkomstig van Computable.nl (https://www.computable.nl/artikel/3825188). © Jaarbeurs IT Media.

?


Lees ook


Stuur door

Stuur dit artikel door

Je naam ontbreekt
Je e-mailadres ontbreekt
De naam van de ontvanger ontbreekt
Het e-mailadres van de ontvanger ontbreekt

×
×
Wilt u dagelijks op de hoogte worden gehouden van het laatste ict-nieuws, achtergronden en opinie?
Abonneer uzelf op onze gratis nieuwsbrief.